Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/seofabryka/public_html/hypermail.pl/wp-content/plugins/wordpress-firewall.php on line 245
Jak robić serwetki na drutach? | hypermail.pl

Jak robić serwetki na drutach?

Jedną z najpiękniejszych ozdóbek domowego zacisza, sprawiającą, że Twoje mieszkalne gniazdko prezentuje się nie tylko estetycznie, ale i przytulnie i zadbanie, okazuje się udekorowanie poszczególnych jego wnętrz drobiazgami ręcznej roboty. Idealnym przykładem manualnego cudeńka okazuje się robótkahomeopatia warszawaręczna- makatka, serwetka, obrus. Wszystko to zwiększa indywidualność wystroju konkretnych pokojów, ich unikatowość aranżacyjną. Jak zrobić jednak tego rodzaju dekorację samodzielnie? O robieniu serwetek na drutach dowiesz się, czytając poniższe fragmenty naszego wirtualnego poradnika.

Zaczynamy od tego, iż serwetki przerabiane są w charakterystycznych okrążeniach. W tym celu niezbędne jest zatem zwłaszcza zastosowanie pięciu specjalnie do tego przygotowanych drutów. Są to tak zwane pończosznicze druty. Serwetka numer jeden powinna być zawsze robiona z zastosowaniem dość cieniutkiego materiału włóczkowego, a także z zastosowaniem delikatnej nitki do serwetek. Przy nitce tak delikatnej z kolei pierwsze oczka na czterech drutach będą czasochłonne i co najgorsze – dojdzie do ich poplątania. Warto zatemhttp://pirox.plzwrócić uwagę na to, że oczka są nieduże, dlatego trzeba wybierać druty proporcjonalne do nich. Kolejna kwestia to to, że serwetka naprawdę estetyczna obowiązkowo musi być robiona z kordonkowej nitki. Jeszcze jedna wskazówka – przy plątaniu się drutów podczas robienia pierwszych oczek, trzeba nabierać oczka szydełkiem – to jest bardzo pomocne, żeby opanować sytuację i mieć ją pod kontrolą już od samego początku.

About the author